Nasza Firma

Nasza firma istnieje na rynku w branży reklamowej od 1998 roku. Główną zasadą naszej pracy jest dokładne rozpoznanie i zapokojenie potrzeb naszych klientów. Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy banery, reklamę wielkoformatową, szyldy i litery 3D, reklamę wyklejaną na samochodach i witrynach, kasetony, bilboardy, gadżety reklamowe, poligrafię oraz wiele innych usług.

Nasza Praca

W naszej pracy wykorzystujemy produkty i maszyny najlepszych marek, zatrudniamy wykfalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie i sprawnie realizują wszystkie projekty. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie jako nowe wyzwanie, zwracając szczególna uwagę na potrzeby klienta i dostosowując wykonywanie usługi do ich potrzeb co pozwala usprawnic pracę oraz znacząco obniżyć koszty.  Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług. Wszystkie zamówienia wykonujemy w umówionym terminie.

Nasza Kadra

Firma opiera się o wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów branżowych: wykfalifikowana kadra pracownicza, doświadczeni operatorzy sprzętu, graficy, plastycy, których celem jest praca zespołowa prowadząca do tworzenia najlepszych rozwiązań technologicznych, mogących zaspokoić potrzeby każdego współpracującego z nami klienta.

Nasi Klienci

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych z terenu całej Polski. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza podczas współpracy z róznymi partnerami gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z wykonywanych zleceń. ©  Mal-Art - Reklama Kwidzyn | 2016